Slide
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی و MBTI می تواند در حوزه های کاری، تیم سازی، روابط عاطفی و زناشوئی، شغل، حل تعارض و مدیریت مالی کمک کننده باشد

Slide
فن بیان و سخنرانی

سخنرانی می تواند یک مهارت ضروری برای کار و زندگی محسوب شود و می توانید با آن مهارت ها، استعدادها و دانش خود را به نمایش بگذارید.

Slide
بهبود فردی

توی زندگی چه اهدافی دارید؟
تا حالا بهش فکر کردی؟
وقتی یه مربی کاربلد کنار خودت داشته باشی میتونی با سرعت بیشتر و بیشتر به اهدافت برسی

previous arrow
next arrow

آموزش های رایگان

شخصیت شناسی

با شناخت خود و دیگران آرامش و روابط مؤثر را هم به خود و هم به دیگران هدیه دهید.

فن بیان

باور داشته باشید که مهارت ورزیدگی در ارتباط با دیگران همه چیز را دگرگون می‌کند.

بهبود فردی

با داشتن مهارت بهبود فردی شما می توانید گام های موفقیت را محکم تر بردارید

دنبال یادگیری و پیشرفت در چه زمینه ای هستید؟

شخصیت شناسی

یکی از مهمترین مواردی است که افراد برای پیشرفت در زمینه ی شغلی و فردی به آن نیاز دارند

اطلاعات بیشتر

توسعه فردی

دانش ارتباط موثر  به شما کمک می کندتا درک متقابل بهتری از اطرافیان خود داشته باشید

اطلاعات بیشتر

فن بیان و سخنرانی

مهارت فن بیان و سخنرانی به شما کمک می کند تا به راحتی محتوای آموزشی خود را به دیگران منتقل کنید

اطلاعات بیشتر

درباره ی من

سمیرا براهوئی هستم

 قبلاً نمی‌دانستم دلیل برخی رفتارها چیست و چرا برخی به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند، گفتگو می‌کنند، اطلاعات می‌دهند و اطلاعات می‌گیرند و به راحتی شبکه‌های ارتباطی خود را گسترش می‌دهند. اما عده‌ای از افراد این توانایی را کمتر دارند. وقتی به محلی دعوت می‌شوند شروع‌کننده صحبت نیستند، آرام‌اند و آنچه خواسته‌شده را انجام می‌دهند.

   هنگامی که به خودم نگاه می‌کردم می‌دیدم که من از دسته دوم هستم. با خودم فکر میکردم من چه فرقی با دیگران دارم، چه چیزی در وجود من نیست. تا زمانی که با شخصیت شناسی به روش MBTI آشنا شدم. متوجه شدم که من فقط یک درونگرا هستم و همین مسئله باعث تحول من در زندگی شد و شروع به مهارت آموزی کردم که دوست دارم آن را با شما به اشتراک بزارم. در این سایت با هم همراه خواهیم بود تا بتوانیم خود و دیگران را بهتر درک کنیم و با مهارت های سخنرانی و توسعه فردی بر تاثیرگذاری بیشتر خود بیافزاییم.

کارگاه های برگزار شده

کارگاه شخصیت شناسی
0
نقشه ذهنی
0
ارتباط موثر
0
کارگاه ارتباط موثر با ارباب رجوع در شعبه یک تامین اجتماعی زاهدان سمینار شخصیت شناسی به روش MBTI در خانه معلم زاهدان  سمینار هوش ارتباطی در دانشگاه هاتف زاهدان دوره شخصیت شناسی، فن بیان و سخنرانی برای دانشجویان در مرکز تربیت معلم رسالت زاهدان سمن یوگای خنده و شادی در هتل استقلال زاهدان (هر هفته برای بانوان) 2 کارگاه رمزگشایی از گوهر درونی mbti در کافه فناوری زاهدان کارگاه معرفی کتاب رمزگشایی از گوهر دورنی در شهر کتاب حکیم کارگاه نقشه ذهنی برای کارکنان دانشگاه سیستان و بلوچستان کارگاه نقشه ذهنی در شهر کتاب حکیم کارگاه های باشگاه فکرخوب  برگزار شد